Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Válka Starých duší

Markus Heitz

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 415
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Exkarnace
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela.

  To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice.

  Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce vyhnout starým duším, fanatikům a intrikám svého nového života a hlavně splnit úkol, který si předsevzala: ochránit svou rodinu.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

kateřina miklíková

28. 05. 2018

Pan Heitz prostě nemůže zklamat. A nezklamal ani s touto novinkou, ve které si pohrává s tématem více než lákavým - nesmrtelností lidské duše. Příběh je lákavě, zajímavě a napínavě zpracován a co víc, přiměje vás uvěřit mu. Pro náročnější čtenáře fantastiky jako stvořené. Více v článku zde:https://trojtecka.blogspot.cz/2018/05/valka-starych-dusi.html


Doporučujeme