199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 296
  Nakladatel: Epocha
  Série: Bratrstvo krve
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům ve svých řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, je to právě krev.

  Germánský upíří klan se rozpíná do všech stran, jeho nepřátelé jsou vystrašení a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán…Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin Bratrstva krve.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladislav

16. 08. 2019

Tak šlo to, Franta je už krásně vypsanej, dobře se to čte. Akorát mě moc nebavily popisy techniky a ten konec byl hodně z rychlíku. Ale jinak dobrý :)

Jiri

18. 08. 2019

To bylo snad nejhorší, co jsem od Kotlety četl.Odpad

Rosta

30. 08. 2019

Obecnému konsenzu navzdory je ta knížka podle mě fakt špatná. A to i v rámci brakového žánru. Přiznám se, že jde o moje první setkání s "Kotletovou" produkcí a jestli je zbytek jeho knih jen z poloviny takový jako Stalingrad, nemám moc zájem dál pokračovat. Ne, že bych od tohoto typu knížek čekal nějaký hluboký příběh či nosné dialogy, ale se stylistikou ne nepodobnou slohové práci středoškolského studenta ten Kotletovský kult totálně nechápu. Dvě hvězdy nicméně tasím za fakt, že i když jsem naskakoval do rozjetého vlaku, "příběh" je vystavěn tak, že jsem si ho mohl v klidu užít, aniž bych měl pocit, že mi chybí souvislosti. Plus závěrečná třetina knihy jede v opravdu ďábelském tempu, ve kterém člověk vcelku úspěšně zapomene i na to, jak mizerně je to napsané. Ale asi fakt nejsem cílovka :)


Doporučujeme