Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kladivo na čaroděje 04: Sonáta pro Azazela

Dušan D. Fabian

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 168
  Nakladatel: Epocha
  Série: Kladivo na čaroděje
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Čtvrtá epizoda populárního fantasy seriálu, tentokrát poprvé z pera slovenského autora.

  Na tajném místě se chystá dražba. Ale dřív, než stihne dražený předmět změnit majitele, zhasnou v budově všechna světla.
  Obchodníci záhy zjistí, že jsou uvěznění v betonovém bludišti. V silném mrazu, bez elektřiny. Ve vzduchu visí dusivý zápach síry, za každým druhým rohem číhá smrtelné nebezpečí a v uších všech přítomných šumí podivná hudba, která je přivádí k šílenství.
  Jediný, kdo zatím neztrácí duchapřítomnost, je Felix Jonáš. Bude ale schopen vyřešit tuhle záhadu dříve, než sám ztratí zdravý rozum?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Barbora

31. 08. 2013

Tahle série mě fakt baví. Hlavní postavy jsou osobité, vtipné, cynické. Magický svět je brán s nadsázkou. Děj byl napínavý s lehkým směrem k hororovému stylu, mezihra byla úplně boží:-D

Martin

06. 05. 2014

Nejsem zrovna fanda "Poirotovskych" detektivek, kde všechny zavřete na jedno místo a postupně se prokousáváte až k vrahovi, protože si myslím, že tento koncept chce opravdu silný a originální příběh aby čtenáře neunudil, což se dle mého skromného názoru v tomhle dílku příliš nepodařilo. Ano je to vtipné, má to dobře zvládnuté postavy, ale i spoustu slepých a nelogických míst plus mi osobně dost vadilo, jak autor neustále upozorňuje, že se to odehrává v Nitře a přitom všechny postavy mluví česky .. a prostředí nevyjímaje ("státní linka, hlavní rozvod" atp.).


Doporučujeme