Ken Wood - Perly královny Maub

Jiří W. Procházka

119 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 376
  Nakladatel: Triton
  Série: Ken Wood
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2008
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Ken Wood se stává nástupcem krále D’Sala a vládne sjednocenému Gamebu. Zdá se, že nic nebrání rozkvětu Velké Říše, jenže v přístavech se náhle objevují vypleněné vraky válečných lodí – na scénu tak přichází nový nepřítel, tajemná královna Maub.
  Ta vzápětí poráží královské loďstvo a ovládá celý Fialový oceán – a proto se Ken Wood musí vydat napříč jediným kontinentem, aby vpadl mořské vládkyni do zad. Cestou získává nejen nové spojence, ale i nepřátele. A závěrečná bitva bitev blíží!

  Ve volném pokračování Meče krále D’Sala můžete očekávat monumentální námořní bitvy, úchvatné přírodní scenérie i smrtící nálety obrovských trigonů. Prožijete ničivý útok inteligentní tsunami a projdete se po podmořském království vodních skřítků…

  Román Perly královny Maub vás opět zavede na fialovou planetu Gameb, přesně takovou, jakou jste ji mohli poznat v první knize cyklu Ken Wood.
  Opět na vás čeká svět plný akce, romantiky a dobrodružství.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

25. 08. 2012

Co dodat prostě skvělá kniha i série.

Richard Novotný

04. 02. 2013

Vynikající pokračování prvního dílu, ale opětovná špatná korekce textu, která tuto knihu sráží dolů. Jinak obsahu nemám co vytknout, je to prostě klasika, skvěle jsem se bavil, snad bude i třetí díl.Vynikající pokračování prvního dílu, ale opětovná špatná korektura, která tuto knihu sráží dolů. Jinak obsahu nemám co vytknout, je to prostě klasika, skvěle jsem se bavil, snad bude i třetí díl.


Doporučujeme