Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez

František Kotleta

179 Kč

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 328
Nakladatel: Epocha
Série: Bratrstvo krve
Díl: 3.
Rok vydání: 2013
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45 % na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele: Mega hustej nářez

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů – a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda. „Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický,“ říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

16. 03. 2013

Ufff to byla jizda :) rodina mne sice nenavidi ale zvitezil jsem a celej pulden se jim nepodarilo mne od cteni odtrhnout.

Michal Menčík

18. 03. 2013

Super knížka, dal jsem to na jeden zátah a ani jednou se nenudil...

Ladislava

18. 03. 2013

Vzala jsem si Kotletu jako společníka pro dlouhý let a už v ruzyňském terminálu jsem působila jako pochichtávající se retardovaná osoba. Všem doporučuju krabici kapesníků.. nebudete stačit stírat krev, co vám crčí ze čtečky a taky slzy od smíchu. Mega hustý, ale hlavně dobrý.. :)

Stanislav

07. 04. 2013

Docela slušná akční jízda ikdyž ne tak povedená aspoň podle mě jako první díl. Ps náznak možného pokračování.

Petr Čapek

09. 04. 2013

Řezník Kotleta zůstal věrný názvu a naservíroval nám hutný zabijačkový guláš složený ze zbytků kartanů, iowu a sem tam nějakého upíra. Zkrátka Mega hustej nářez. Jan Bezzemek se spojil se všemi věrnými a společnými silami táhnou do závěrečného boje proti zakrslým žlutým emzákům. Akce střídá akci, ale to hlavní si autor nechal na závěr - "epické finále", které stojí za to.

Jiri Gutman

13. 04. 2013

Myslím, že by býval stačil první, možná ještě druhý díl. Tady už jsem se docela nudil.

Petr

16. 04. 2013

Ať je nářez jakkoli hustej a nebo mega je mi úplně fuk, ale uráží mě, když si zaplatím a hned v první větě hrubice taková, že by si úča češtiny rvala vlasy z hlavy. Tady je Upíři, mýtické stvůry, ďáblovi zplozenci. Pak jich následuje v textu asi dalších dvacet. No, dík, krváky mám rád, čtu je, ale kvalita jazyka je opravdu "mega nářez"

Vladimir

18. 04. 2013

Zdar, asi teda neumim česky, ale můžeš mi vysvětlit jaká chyba se skrývá v Upíři, mýtické stvůry, ďáblovi zplozenci. Já tam žádnou nevidím. Za mě je to důstojný završení příběhu, i když jednička se mě osobně líbila nejvíc.

František

02. 06. 2013

Nic překvapivého, doufal jsem, že se toho autor zhostí s větší grácií. Vtažení do děje, které se konalo u prvního a druhého dílu, se teď rozhodně nekonalo. Za mě škoda peněz

Martin

24. 06. 2013

Dustojne zakonceni trilogie. Ale na jednicku to nemelo :-)

Jindřich

25. 08. 2019

Super, pro čtenáře předchozích dvou dílů nutnost, nezklame.


Doporučujeme