jsem nakladatel nebo vydavatel

Přibližte se k Vašim čtenářům ze všech koutů České republiky a Slovenska díky digitálnímu čtení.
jsem nakladatel nebo vydavatel

Výhody spolupráce

Proč se zapojit do Palmknih?

Pokud chcete své knihy nabídnout co největšímu okruhu čtenářů, jen papír už nestačí. S Palmknihami budete mít možnost je oslovit skrze naše prodejní kanály, a to s kompletním zajištěním distribuce z naší strany. 

 • Velký dosah, minimum práce

  Celý proces navázání spolupráce je velmi snadný. Stačí podepsat smlouvu a s veškerou administrativou Vám již pomůžeme. Jen pár kroků a Vaše e-knihy jsou nabídnuty tisícům čtenářů.

 • Rozsáhlá distribuční síť

  Spolupracujeme s více než 280 odběrateli, kde prodej funguje nepřetržitě, bez ohledu na to, zda je půlnoc nebo státní svátek.

 • Ochrana proti pirátství

  Každá prodaná e-kniha je hned několika způsoby chráněna proti pirátství. Do jejího úvodu například vkládáme viditelné social DRM s odkazem na e-shop, kde byla zakoupena. V případě, že by se i tak objevila na některém z pirátských serverů, dokážeme velmi rychle identifikovat kupujícího a situaci řešit.

 • Zajímavé slevové akce

  Pravidelně Vás budeme oslovovat s možností přidat zajímavé tituly do tematických slevových akcí, ať již celoplošných, anebo exkluzivních pro vybrané partnery. Tituly ve slevových akcích jsou na stránkách e-shopů vždy viditelně vystavené a jejich prodeje jsou marketingově podpořené.

 • Projekt eVýpůjčky pro knihovny

  Máme síť více než 250 partnerských knihoven v Čechách i na Slovensku. Nabízíme Vám tedy možnost zapojit Vaše tituly do systému eVýpůjček. Jedná se o nový (volitelný) prodejní kanál, kde mohou čtenáři objevit Vaše autory a knihy.

 • Pravidelný a přehledný report prodejů

  Report prodeje veškerého digitálního obsahu Vám zašleme vždy na začátku nového měsíce do e-mailové schránky. Budete mít tedy k dispozici přehlednou a jednoduchou evidenci všech Vašich prodejů za dané období dle jednotlivých titulů

 • Newsletter pro naše partnery

  Každý měsíc našim obchodním partnerům rozesíláme newsletter s nejprodávanějšími tituly a žhavými novinkami. I zde se může objevit některý z Vašich TOP titulů.

 • Vždy Vám pomůžeme

  Pokud byste v průběhu spolupráce měli nějaké otázky, bude Vám k dispozici naše produktová manažerka, která Vám vše ráda zodpoví, pomůže a poradí.

Recenze nakladatelů

Co o nás naši partneři říkají

Služby, které nabízí Palmknihy, naplňují naše potřeby a očekávání v oblasti kvality a dostupnosti. Vnímáme je jako spolehlivého partnera, který nám zkracuje cestu ke čtenářům.

Albatros Media

Albatros Media

Víte, jak se pozná, že s někým rádi spolupracujete? Že se vždy těšíte na další spolupráci. A přesně takovou zkušenost mám s Palmknihami.

Grada

Grada

S lidmi z Palmknih je spolupráce naprosto skvělá! Jsou tvůrčí, rychlí, mají skvělý přehled o knihách, které frčí a neváhají ve správný čas připravit přitažlivou akci. Neustále se snaží hledat nové prodejní cesty, aby e-knihy dostaly i tam, kde by je zákazník nejspíš vůbec nečekal.

Jota

Jota

Palmknihy jsou pro nás dlouholetým silným a spolehlivým obchodním partnerem. Ceníme si jejich profesionálního přístupu, ochoty, inovativních řešení a rychlé a bezproblémové spolupráce.

Baronet

Baronet

S Palmknihami spolupracujeme víceméně od začátku, stali se tak naším největším e-knižním partnerem. Neustále si zachovávají profesionální přístup, a hlavně se za touto značkou skrývají milí lidé, kteří se snaží vždy vyjít vstříc. Bezproblémové jednání, rychlé řešení a lidský přístup, to vše u Palmknih najdete.

Host

Host

Spolupracujeme s Palmknihami od počátku svého vzniku v roce 2015. A vždy to byla spolupráce profesionální, pohodová a inspirativní. Doufáme, že taková bude ještě hodně dlouho!

Mystery Press

Mystery Press

Pojďme si popovídat

Zapojte se s námi do světa digitálního obsahu.

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se hned, jak to bude možné.

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat