Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Encyklopedie listnatých stromů a keřů

Petr Horáček

869 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Příroda, biologie
  Počet stran: 752
  Nakladatel: Cpress
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  S listnatými stromy a keři se můžeme setkat prakticky kdekoliv. Ať už se vydáme na procházku do přírody, botanické zahrady nebo třeba do zámeckého parku. Obklopují nás v našem okolí a tvoří nepostradatelnou součást našeho života.

  Kniha, kterou nyní držíte v rukou, si klade za úkol provést vás světem listnatých dřevin a ukázat vám rozmanitost jejich světa v šíři, jaká u nás nemá obdoby.

  Na bezmála 750 stranách je popsáno přes 4 700 druhů, poddruhů a kultivarů listnatých dřevin, které se vyskytují v zahradách, parcích a ve volné přírodě našich zeměpisných šířek.

  Text doprovází více než 3 000 barevných fotografií a kreseb, díky nimž je možné detailně se seznámit s většinou popisovaných druhů.

  V této knize poznáte dřeviny opravdu od A do Z. Proniknete do tajů jejich stavby i vývojových fází a skryté vám nezůstanou ani informace o jejich pěstování a množení.

  Encyklopedie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology. Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Milan

01. 11. 2019

Dobrý nápad, ale špatné rozlišení fotografií. PS: recenze pouze z doporučeného náhledu v pdf


Doporučujeme