Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Detoxikace pro dlouhý život

David Frej

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Zdravý životní styl
  Počet stran: 176
  Nakladatel: Triton
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  V historii lidstva není detoxikace ničím neznámým, ovšem dnes se více než v minulosti stává podstatnou součástí prevence a léčby chronických nemocí. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou i depresemi vznikajícími v důsledku hektického životního stylu, špatné životosprávy a škodlivin kolem nás. Detoxikací se tělo zbavuje jedovatých látek (toxinů), s její pomocí lze docílit očisty celého těla. Detoxikace také stimuluje samoléčebné schopnosti organismu. Její výsledky mohou být opravdu ohromující. Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus, navozuje pocit zdraví, dodává energii a zbavuje negativního myšlení.

  V knize se dozvíte,
  - co detoxikace znamená,
  - co jsou škodliviny a kde se nacházejí,
  - jak u detoxikace postupovat,
  - o detoxikaci u dětí,
  - jaké existují detoxikační byliny.

  MUDr. David Frej pracoval po ukončení studia lékařské fakulty v Praze několik let jako internista. Přírodní medicínu a detoxikaci studoval v Albuquerque v Novém Mexiku (USA), v Rakousku a indické Puně.

  Ve své praxi spojil západní a východní medicínu, zabývá se léčbou nemocí, obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Ve svém centru se věnuje konzultacím, pořádá ozdravné pobyty a semináře. Pravidelně publikuje v časopisech. Je autorem několika knih, kromě jiných Detoxikace těla a mysli (2004), Dietní sestra – diety ve zdraví a nemoci (2006), Biologické hodiny ­– tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví (2013).


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme