Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

259 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Zdravý životní styl
  Počet stran: 264
  Nakladatel: Jota
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Žít život jednoduše.

  Neustálá potřeba dosahovat úspěchů a hromadit „nutné vymoženosti“ nás snadno může zdeptat natolik, že si ani nevšimneme drobných radostí a příležitostí zpomalit: procházky v lese, zábavy s rodinou, soukromé chvilky vděčnosti za dary života...

  Jednoho krásného dne přišla Brooke McAlaryová na to, že klíčem ke štěstí je žít prostě a plně. Přibrzdila svůj dosavadní stresující život a přeorganizovala ho tak, aby nepodléhala tlaku každodennosti, ale víc si všímala a užívala drobných a jednoduchých věcí. Kromě povzbuzujících osobních příběhů o tom, jak Brooke střídavě padala a zase vstávala a jak se postupně vypořádala s těžkostmi při změně životního stylu, vám kniha Pomalu nabídne i praktické rady, jak začít žít pomalu: generální úklid v životě i doma, osvobození se od hromadění věcí, mindfulness přístup a hlavně otázku „proč?“.

  Kniha Pomalu je inspirativním návodem na vytvoření života plného skutečně podstatných věcí, který se bude hodit každému, kdo ve své dosavadní uspěchané existenci chce konečně najít klid, smysl a radost.
  Samozřejmě pomalu.

  Už vás nebaví věčný shon? Zpomalte. Ještě dnes. Je to jen na vás.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme