e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Mé jméno je Nikdo

Kristen Orlando

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Young adult, New adult
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: Kronika Černých andělů
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  BOJOVNICE. LHÁŘKA. STUDENTKA. ŠPIONKA.

  Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. 

  Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na smrt a umí bravurně zacházet s jakoukoli zbraní, protože se od ní očekává, že půjde ve stopách rodičů a rozšíří řady nejmocnější tajné služby na světě, Černých andělů. 

  Zamilovat se do kluka od vedle rozhodně neměla v plánu. Nyní se musí rozhodnout, jestli využije své obrovské předpoklady a vrhne se do života plného nebezpečí, pro který byla vychována, nebo poslechne srdce a zvolí existenci obyčejného člověka, po níž vždycky toužila. 

  Když jí ale nepřátelé unesou rodiče, jde rozhodování stranou. Reagan velice rychle zjistí, jak moc se ostrá akce liší od výcviku, a jestli se může spolehnout na lidi kolem sebe. Zvlášť na ty, kterým dosud musela lhát.

  Zoufalá a vyděšená v sobě musí najít Černého anděla…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Tereza Englická

09. 05. 2019

Za mě skvělý youngadult thriller, který srší napětím a akcí, a dost mě štve, že nezískal takovou popularitu :/ Za mě 5 bodů!


Doporučujeme