199 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Počet stran: 312
Nakladatel: Mladá fronta
Rok vydání: 2015
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život.  Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vítězslav Tůma

23. 11. 2018

Nejsilnější čtenářský zážitek, jaký jsem kdy z knihy měl! Tato autorka se s každou svou knihou zlepšuje a dokáže čtenáře připravit větší a větší požitek ze čtení. Nebudu přehánět, když napíšu, že Rachel Abbottová povýšila žánr psychothrilleru na úplně novou úroveň! .... Každému mohu doporučit. Ovšem jen v případě, že máte silné nervy...

Lenka Kurthyová

17. 02. 2019

Super, odporúčam

Vítězslav Tůma

23. 11. 2018

Nejsilnější čtenářský zážitek, jaký jsem kdy z knihy měl! Tato autorka se s každou svou knihou zlepšuje a dokáže čtenáře připravit větší a větší požitek ze čtení. Nebudu přehánět, když napíšu, že Rachel Abbottová povýšila žánr psychothrilleru na úplně novou úroveň! Každému mohu doporučit. Ovšem jen v případě, že máte silné nervy.


Doporučujeme