e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Všechny tyto světy

Dennis E. Taylor

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 320
  Nakladatel: Host
  Série: Bobiverzum
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Závěrečný díl zábavné sci–fi trilogie Bobiverzum 

  Bobové založili už dost kolonií na to, aby lidstvo nevymřelo. Avšak žabomyší války politiků patří k nesmrtelným lidským nešvarům. Brazilské sondy se navíc pořád pokoušejí zlikvidovat všechny své konkurenty. A kromě toho se Bobové pustili do boje se starší a mocnější rasou, která má obrovskou chuť k jídlu a poněkud výbušnou povahu. 

  Bobové si lížou rány po debaklu z prvního střetnutí s Druhými a je pravděpodobné, že jednou nevyhnutelně vypukne rozhodující bitva o budoucnost Země a jejích kolonií. Bobové však pobrali zhruba tolik disciplíny jako houf divokých koček a některé z mladších kopií se zajímají spíše o vlastní lokální problémy než o boj s Druhými. 

  Spása ovšem možná přijde z nečekaného zdroje. Dvojice Bobů osmé generace v hlubokém vesmíru něco objeví. Pokud chtějí zachránit Zemi a vlastně i celé lidstvo, stačí jen nečekaný nález co nejrychleji dopravit do sluneční soustavy. Než do ní přiletí Druzí. 

  -----

  Kdo byl nadšený z Weirova Marťana, určitě by měl zbystřit i nyní. Existuje velká pravděpodobnost, že se mu zábavně vyprávěné příhody Boba Johanssona a jeho klonů dostanou pod kůži.
  – XB-1 o knize My jsme legie

  Je v tom trochu Marťana, trochu Stopařova průvodce, něco ze Star Treku a zapomenout nemůžeme ani na seriálovou Futuramu. Těžko Boba nemilovat.
  – PEVNOST o knize My jsme legie


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

David Fiala

20. 08. 2019

První část super, ale ať je už ten zbytek :(

David Fiala

26. 08. 2019

Dočteno. Děj celé série byl svižný a hlavně uvěřitelný. Velice se mi zamlouval přístup Bobů k problémům a jejich elegantní řešení. Bohužel jsem se postupem času začal ztrácet v různých kopiích Boba, ale může být pouze subjektivní pocit. Rozhodně jsem si toto čtení užil a kéž by bylo více takových počinů.

kateřina miklíková

07. 09. 2019

Tahle série se zatraceně povedla a já jsem ráda, že vyšla u nás a mohla jsem si ji taky přečíst. Kdo jste se do ní ještě nepustil, tak vůbec neváhejte. Čtení o replikantu Bobovi a jeho klonech je senzačně osvěžující záležitost a věřím, že by bavila i ty, kteří jinak scífka moc nemusí. Škoda, že tohle vesmírné dobrodružství už skončilo…

Stanislav

18. 02. 2020

Hodně,hodně dobrá Sf,moc pěkný překlad co netahá oči,rychlé vydání.Potěšilo celkově spíše optimistické vyznění,to teď není moc v kurzu.Proti pokračování bych vůbec neprotestoval.


Doporučujeme