e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 240
  Nakladatel: Epocha
  Rok vydání: 2011
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Ve Hvězdné flotile slouží čestní muži a ženy… Hyborský svět je nebezpečný, řídí se však drsným, ale spravedlivým kodexem… Fanoušci her jsou jedna velká šťastná rodina… To určitě! Milí čtenáři, je čas dospět. A zjistit, jak hodně se mohou zvrtnout zpravodajské hry s Romulany, jak vypadá souboj se třemi mocnými mágy či nakolik vám lidé doopravdy chtějí nezištně pomáhat. Tři kruté příběhy, tři dávky léku proti naivitě – uchovávejte mimo dosah dětí!

   

  Všichni tři autoři této sbírky patří mezi renomované tuzemské spisovatele fantastiky. Jakub D. Kočí (1977) se zviditelnil spoluprací s Františkou Vrbenskou na fantasy románu Vítr v piniích (2009; Cena Akademie SFFH). Jan Hlávka (1979) se stal populárním díky třem epizodám ze seriálu Agent JFK (Zatmění, 2007; Odplata 1+2, 2009) a knihou Dračice (2010, sp. J. Vybíralová). Richard Šusta (1956) je zase ceněným tvůrcem dobrodružných space oper, jako jsou Narka (1999), Dotek nulačasu (2003) či Ztroskotaný čas (2009).

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

19. 10. 2012

Asi vážně přestanu číst ježíšku já chci plamenomet a nebo díla skupiny Rigor mortis protože na mně mají očividně špatný vliv -nic moc krutého na nich totiž není. To ale neznamená že nejsou dobré(jsou) nebo že je to červená knihovna(není) Krom toho je v tom StarTrek a tak není co řešit.

Petr

01. 10. 2013

Výborné Sci-fi, fantasy. Dobře napsané ani ne moc kruté, ale výborné. Navíc Číst fantasy, sci-fi a ještě počítačové hry v jedné knížce co chtít víc? Jen opět musím snížit hodnocení o jednu hvězdičku, kvůli špatně udělanému formátu eknihy. Slova jsou někdy rozdělené mezerou na dvě a pak se to blbě čte/zalamuje... Naštěstí mě to vědomě za celou knihu vyrušilo jen párkrát.

Martin

14. 06. 2014

Dobre ctive povidky hlavne od meho oblibeneho autora J. Hlavky.


Doporučujeme