Sarkofág V. 1.01

Robert Blanda

24 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 376
  Nakladatel: Triton
  Rok vydání: 2004
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Vidíme to už teď – lidé stále více času tráví u počítače nebo ve svém virtuálním světě. Brzy bude tento svět tak dokonalý, že bude velmi obtížné rozeznat co je skutečnost a co vysněná pseudorealita… Příběh člověka, který si nedokázal najít místo ve světě. Proto si musel najít jiný svět.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

11. 03. 2012

Tohle je scifi tak jak ji mam rad. Neni plna mimozemstanu a hracek jejichz vyznam nechape ani autor kdyz je tvori ale je to scifi z prostredi v kterem uz nejakou dobu zijeme, takze pokud autor mluvi o streamu vzpomenete si world of warcraft, pokud o circletu pak jsou to 3d blyle atd. Mozna jsou nektere pasaze trosku obsirne, nebo akcnejsi typy mohou postradat absenci akce a krve, ale to bohate vynahradi fakt ze netusite kudy bude dej dale smerovat a mozna budete z druhe poloviny knizky dost prekvapeni. Kdysi sem videl film "Travnikar" ktery se mi po precteni tohohle dila pripomnel a ktery je (pokud si dobre vzpominam) na obdobne myslence uspesne zalozen. Takze date si za 24kc male pivo, nebo je investujete do nekolika hodin fantazie ?

Jindřich

21. 04. 2012

Velmi pěkné čtení. Nejsem až tak na sci-fi plné ufounů a fantasmagorických představ. Tohle je spíš pro ajťáky, celé se to točí kolem virtuální reality a je to dost realisticky vykreslené. Určitě doporučuji.

J. S.

05. 12. 2013

musím říct že mě tato kniha velmi nadchla, a určitě bych se přimlouval za dvojku ... něco o životě ve streamu ...


Doporučujeme