Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

189 Kč

Žánr: Sci-fi
Nakladatel: FANTOM Print
Série: Stará flotila
Díl: 1.
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český

Když se lidstvo poprvé střetlo s Rojem, nebyli jsme na něj připraveni. Mimozemská flotila se nemilosrdně probila až k Zemi, zničila desítky měst, zabila milióny lidí… a pak jejich lodě uprostřed útoku náhle odletěly a zmizely v hlubinách vesmíru.

Od invaze již uběhlo 75 let. Roj je jen dávná historie a flotila, která ho měla zastavit, svůj jediný boj svádí s politiky, kteří chtějí osekat její rozpočet. Když se pak nečekaně znovu objeví mimozemská flotila a udeří hluboko v našem území, Zemi zachvátí panika. Naše nové lodě se s Rojem nedokáží měřit a mezi Zemí a jistou zkázou nakonec stojí jen kapitán a posádka nejstarší lodi ve flotile - ISS Constitution.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Juraj

09. 11. 2018

Standardna military SF. Cita sa dobre :-)

10. 11. 2018

Dobré,rychlé,krátké. Kde je další díl? Přečteno za cca 3hodiny-příběh proletí takovým tempem že člověk skoro nezaznamená když si autor-překladatel sem tam kopnou do logiky.Pár překlepů,některé docela tahají za oči .A vážně vtipné je že(skoro)hlavním nepřitelem svobody a demokracie je nakonec i v27století Rusko včetně téměř doživotního prezidenta-to je výdrž co?


Doporučujeme