Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kladivo na čaroděje 02: Město mrtvých

Jiří Pavlovský

79 Kč

Žánr: Sci-fi
Počet stran: 144
Nakladatel: Epocha
Série: Kladivo na čaroděje
Díl: 2.
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, mobi

Druhý díl unikátního seriálu, na němž se podílejí špičky současné tuzemské fantastiky.

Pokud bojujete s někým, kdo je mocnější a silnější než vy, máte jediný způsob, jak ho přesvědčit, aby vás nezabíjel. Pomocí starého dobrého vydírání. Jenže jediný trumf, který může Felix Jonáš sehnat, jediná věc, která mu může zachránit život, leží pohřbená v zemi. Na útulném malém hřbitově ve městě, které se až příliš drží stranou veškerého ruchu. Ve městě, které nemá moc rádo nezvané návštěvy. Zvláště ne ty, které se toulají kolem hřbitova.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Luboš

04. 04. 2013

Opět je tu setkání s Felixem a jeho partou úchyláků. Trošku slabší jízda než posledně, ale jako celek pořád velmi dobré. Rozhodně stojí za přečtení.

Martin

14. 06. 2014

Prijemna oddychovka do MHD. Prisel mne lepsi nez prvni dil.

vaclav ŠVEC

02. 04. 2013

Uzasny cteni, velika nadsazka a bajecnej humor. Velka parada !!!

Stanislav

07. 11. 2012

Opět přečteno jedním dechem a zatím řekl bych lepší než JFK-tak doufám že to tak bude i dál. Ps hrdinové jsou jasní sympaťáci a jsou to ti DOBŘÍ -no vždyť co je to sem tam nějaká Ta mrtvola nebo pár(desítek) vždyť jde záchranu života(zhusta vlastního) a vůbec světa a tak. Vážně se to pěkně rozjíždí.jen tak dál. :)

Martin

02. 05. 2014

Hmm tak Pavlovský říkáte .. píši si .. n e u v ě ř i t e l n ě kreativní co se týče morbidních scén (zombokombajn mne opravdu zaujal), ale bohužel na úkor příběhu.


Doporučujeme