149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 280
  Nakladatel: Brokilon
  Série: Blíženci
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Kyberneuroložka Celeste Hewittová navázala komunikaci s dvojicí bytostí, které mohou představovat jeden z klíčů k pochopení mezihvězdných tunelů a tvorbě nových. Kdyby ale jen tušila, jak dvojčatům opravdu porozumět… Co vidí v jejích vzpomínkách? Jak vnímají své letmé seznamování s vnějším světem? Jaké touhy je pohání? Nebo pokládá úplně špatné otázky, když o nich uvažuje jako o lidech?

  Celestiny snahy a dopad, který na ní zanechávají, se však nelíbí jejímu nejbližšímu okolí – ani těm, kteří by komunikaci s dvojčaty raději zbrzdili, než sami získají cenné informace. A možná je nakonec jejím nejsilnějším nepřítelem ona sama…

  Tilde s Lennoxem a Arthurem se po svém zběsilém útěku a neočekávané záchraně vydali na cestu, na jakou by nepomysleli ani v nejdivočejších snech – nebo nočních můrách, podle toho, co je na daleké Zemi čeká… a mezitím dochází k fascinujícímu objevu poblíž Nové Andalusie a vědci na Jitřním poslu nacházejí možné známky existence bájných Hvězdoměnců. Ty ještě rozdmychávají oheň hrozícího konfliktu. Vrátí se vůbec Tilde, Arthur a Lennox do stejného světa, jaký svou cestou na dva roky opustili? A vrátí se i oni sami stejní, jací bývali?

  V rozehrané partii jde o hodně; každý sní o své vlastní představě budoucnosti lidstva. Ale jedno mají společné. Sahají daleko…
  Až ke hvězdám.

  Edice "Evropská space opera"


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Rudolf Rosa

21. 05. 2020

Hezky se to četlo, přišlo mi to lepší než první díl, rozehrálo se tu mnoho věcí a ve spoustě liní příběhu došlo k zásadním posunům :-)


Doporučujeme