69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 202
  Nakladatel: Greenberg
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Představ si, že žiješ dva životy. Že když jdeš spát, žiješ jeden život a když usneš, vlastně se probudíš do druhého života. Pořád jsi to ty, ale který svět je skutečný a který je sen?

  AirWolf právě tohle prožívá. Jednou je ve vesmíru jako konzultant za planetu Zemi vedoucí mezigalaktický obchod, který se dostane do podivného zvratu událostí. V druhé realitě je obyčejným mladým mužem, který prožívá běžný život se svou manželkou. Tedy až na jednu drobnost… Každý den je neděle. Pořád ta stejná neděle dokola a dokola.

  Jediný způsob, jak záhadnou smyčku událostí rozmotat, je se ponořit ještě hlouběji. A co člověk najde, když jde hlouběji? Najde střípky pravdy, kterou možná nechtěl znát. Ale bez ní by nemohl pokračovat dál. 

  Máš odvahu začít číst?

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

30. 04. 2020

Dobre čtení ale na hloube hlavy moc složité a žádný konec já jsem si zaplatil za knihu ale ne za začátek bez konce tak nevím jestli udělá další část ale nechci si kupovat pokračovani když tam názvu žádná další část nebyla kdyby aspoň byla Airwolf část první tak to by bylo jiné kávě ale tam nic takového neni


Doporučujeme