Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

219 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Rodičovství
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Jota
  Série: Drobeček
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Na těhotenském testu se objevila druhá čárka a vy záříte štěstím. Těšíte se na tu krásnou dobu, kdy budete nosit pod srdcem plod vaší lásky. A ještě víc se těšíte, až se to malé narodí, budete ho milovat, zbožňovat, bude to to nejkrásnější, nejchytřejší a nejmilejší dítě pod sluncem a vy budete ta nejšťastnější žena.

   

  Rozhodla jste se být dobrou matkou, a tak čtete všechny knihy a sledujete ty nejmódnější blogy, které radí, jak dělat vše „správně“. A pak přijde porod a každodenní realita. A vy zjišťujete, že vaše nejúžasnější miminko se ani zdaleka nechová tak, jak jste si vysnila, a všechny ty chytré rady vám jsou naprosto k ničemu. Pomalu necháváte stranou všechny teze studovaných psychologů, postupně opouštíte svá přesvědčení, která jste si vysnila v těhotenství, a padáte na tvrdou zem. Váš život se smršťuje a vy máte jen jednu touhu – přežít.

   

  Nathalie Jomardová je nejen talentovaná ilustrátorka, ale také matka, která se umí na výchovu podívat s nadhledem a s notnou dávkou humoru. Její kniha by neměla chybět na žádné toaletě, na které se může unavená matka zamknout a získat tak pár minut sama pro sebe.

   

  Varování č. 1: Nečtěte v přeplněné tramvaji, mohli byste poprskat spolucestující!

  Varování č. 2: Nedoporučujeme těhotným, mohly by přijít o iluze!

   

  ***

   

  Nathalie Jomardová je francouzská ilustrátorka, která nejenže ilustruje knihy jiných autorů (např. francouzské vydání Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše), ale „píše“ také své vlastní knihy.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme