Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 336
  Nakladatel: Fortuna Libri
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Život se může změnit ve vteřině ...

  Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla…

  Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo ...

   

  Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!

  O autorech: Jamie McGuireová se narodila v Tulse ve státě Oklahoma v USA. Svým celosvětově úspěšným bestsellerem Krásná katastrofa si připravila cestu pro žánr New Adult (pro čtenáře do 25 let). Další román Chodící katastrofa se objevil na prvním místě seznamů bestsellerů v denících The New York Times, USA Today a The Wall Street Journal. Mezi další romány této autorky patří: apokalyptický thriller Červený vrch, který v roce 2014 získal cenu UtopYA za nejlepší dystopickou knihu roku; trilogie paranormálních milostných románů Prozřetelnost, které patří do žánru Young Adult; několik novel včetně Nádherné svatby, Among Monsters (Mezi příšerami), Happenstance: A Novella Series (Shoda okolností: série noviel) a Sins of the Innocent (Hříchy nevinných). Jamie je první nezávislou autorkou, které se podařilo uzavřít smlouvu o tisku s maloobchodním gigantem Wal-Mart. V roce 2015 se na pultech knihkupectví objevil román Beautiful Redemption (Krásná spása), který vydala svépomocí.

  Teresa Mummert vyrůstala v jistém malém městě v Pensylvánii. Se svým manželem začala chodit, když jim oběma bylo šestnáct. V osmnácti se vzali a brzy se přestěhovali do Louisiany, kde manžel dělal vojenskou kariéru. Dnes jsou z nich hrdí rodiče čtyř dětí, které vychovávají v Georgii. Teresa začala psát, když manžela převeleli do Afghánistánu. Psaní jí pomáhalo vyrovnat se s tím, že je muž pryč a bojuje ve válce. Brzy nato se z ní stala autorka bestsellerů deníků The New York Times a USA Today. Vedle jiného napsala trilogii White Trash (Bělošská spodina), díky níž podepsala smlouvu s vydavatelstvím Simon & Schuster o vydání tří knih. Je i autorkou bestselleru deníků The New York Times a USA Today s názvem The Note (Zpráva), bestsellerů deníků USA Today s názvem Safe Word (Jisté slovo), Perfect Lie (Dokonalá lež), Pretty Little Things (Maličkosti), série Honor (Čest), Rellik (Rellik), The Good Girls (Dobrá děvčata), Something Wicked (Něco podlého) a Crave (Touha).


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme