e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Nebezpečné poslání

Sabrina Jeffries

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 320
  Nakladatel: Baronet
  Série: Hříšní ctitelé
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  V další knize Sabriny Jeffries z cyklu Hříšní ctitelé se do popředí dostává Warren Corry, markýz z Knightfordu, který má poněkud nezvyklý životní styl: celé noci tráví zábavou v londýnských vykřičených čtvrtích a skoro celé dny prospí. Tento život má však hlubší důvody, jež začnou vystupovat na povrch, když je nucen oženit se s Delií Trevorovou, kterou nechtěně zkompromitoval na venkovské slavnosti u hraběnky Blakeboroughové.

  I Delia má své tajemství, které nehodlá nikomu vysvětlovat: v noci chodí převlečená za mladého muže do londýnských heren a hraje karty o peníze. Přestože zdědila po otci obrovský talent v této oblasti, tvrdí, že se jí profesionální hráči protiví. Proč to tedy dělá, netuší zpočátku ani Warren, který na to brzy po jejich seznámení přijde a snaží se ji od toho odradit, přestože se mu to nejdřív vůbec nedaří.

  Životy mladých manželů se propojí nečekaným způsobem, který prověří jejich vzájemné city i odhodlání vytvořit si fungující manželství navzdory jeho uspěchanému a nepříliš povedenému začátku.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme