Kariéristky

Louise Bagshawe

139 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 378
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  „Klasika žánru“ Daily Express

  První román Louisy Bagshawe, který odstartoval její kariéru spisovatelky, plný šarmu, vášně a napětí.

  Původně nejlepší přítelkyně. Později soupeřky na život a na smrt. Jak dlouho přetrvá jejich nenávist?

  Rowena Gordonová, příslušnice britské vyšší třídy, a Topaz Rossiová, prudká italo-americká zrzka z Brooklynu, se na univerzitě v Oxfordu stávají nejlepšími přítelkyněmi. Obě jsou talentované a velice ambiciózní. Neexistuje nic, co by jedna pro druhou nebyla ochotná obětovat. To však jen do chvíle, kdy Rowena přebere Topaz jejího milovaného muže.

  Obě mladé ženy jsou předurčeny k úspěchu ve svých kariérách – Topaz v žurnalistice a Rowena v hudebním průmyslu. Když se jejich cesty po letech znovu zkříží, ukáže se, že Topaz své někdejší přítelkyni její zradu nezapomněla. Je připravena udělat cokoli, aby zničila Roweninu slibně se vyvíjející kariéru, a připravuje dokonalou pomstu. Rowena si ovšem nenechá nic líbit a své sokyni vyhlašuje válku…

  Louise Bagshawe, provdaná Mensch, je autorkou šestnácti románů, které pravidelně obsazují žebříček deseti nejprodávanějších knih. Její knihy vycházejí ve více než osmi jazycích. Pod jménem Louise Mensch se proslavila jako velmi aktivní členka britského parlamentu za Konzervativní stranu. Aktivně využívá sociální média. Po webové stránce zabývající se nejrůznějšími politickými tématy založila stránku unfashionista.com, zaměřující se na styl a módu, je známou bloggerkou a od ledna 2013 sloupkařkou The Sun on Sunday. V současné době žije se svým manželem, Peterem Menschem, a třemi dětmi v New Yorku.

   Nakladatelství BB/art vydalo romány Kariéristky, Film, Závist, Profesionálky, Styl jí sluší, Svět ti leží u nohou, A zrodila se hvězda, Úžasná na pohled, Zítra změním svět, Jiskření, Glamour, Sokyně, Vášeň, Touha, Osud a Krása.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Arna

30. 07. 2019

Moc se mi kniha líbila a teď jsem zjistila že je pokračování. Už je v koši.


Doporučujeme