e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Snoubení tmou

Leona Škodová

52 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 296
  Nakladatel: Skleněný můstek s.r.o.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

   

  Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou v nepořádku snad všichni kolem ní?

   

  "Každý se snaží vdechnout svým příběhům život. Mně o to nejde. Já to jen potřebuji někomu říct. Být vypravěčem nutně neznamená dožít se konce. Některé věci tě změní. Jiné tě zabijí. Někdy v tom není žádný rozdíl.

  Jsem Claire Elliotová. A takhle nějak se to stalo."

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Anna Baráková

28. 07. 2017

Nebude se číst lehko každému, pokud upřednostňujete polopatický styl harlekýnek, já si ale zvykla. Začátek je trochu delší, zato konec je jedna velká průtrž událostí. Líbilo se mi, jaký autorka zvolila popis Anglie. U českých autorů moc nemusím, když zasazují děj do USA a podobně. Tady to bylo tak akorát, abych tomu věřila a autorka se neprozradila neznalostí. A závěr? Už jsem taky napůl zamilovaná. Očekávám pokračování a myslím, že nejsem sama. Bude, že jo? ;-)

Marek Vajsar

20. 12. 2017

Přítelkyně byla s knihou celkově spokojená. Čtení spíše pro ženy.

Lenka Hulenyiova

12. 09. 2017

Nikdy nevite co sa udeje v dalsom odstavci. Dej sa neda uhadnut a ani koniec. Na citanie sa treba sustredit. Urcite odporucam


Doporučujeme