Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Objevte svůj ostrov pokladů

Erik Hutter , Dana-Sofie Šlancarová

249 Kč

Žánr: Osobní rozvoj
Počet stran: 82
Nakladatel: Osule, s.r.o.
Rok vydání: 2016
Jazyk: Český
Dostupný formát: pdf

Taky vám řekli, že ostrovy pokladů neexistují? Lhali vám! Svůj ostrov pokladů má každý člověk – a tato kniha vám přináší mapu, jak ho můžete objevit.

Vyhrabte proto z šuplíku v dětském pokoji kompas a vyplujte! Jít za svou vášní, tedy za tím, co nás nejvíc naplňuje a baví, pro co máte nadání a talent, není jen pro vyvolené. Jít touto cestou je možné pro každého!

Vydejte se na ni – teď hned!

Koupí knihy podporujete projekt Cesty vášně a zároveň sami sebe – cena je symbolická 123 START! 

Každý člověk má svůj ostrov, na němž se skrývají jeho vlastní poklady. To, co miluje ze všeho nejvíc. To, co ho nejvíc naplňuje radostí a štěstím, co ho baví, co se mu líbí, pro co má vášeň. Každý člověk má svůj vlastní ostrov pokladů.

Kniha vám pomůže najít vaši vášeň i vaše talenty a dary – a ošetřit si plavbu na svůj ostrov pokladů tak, aby vás na ní nic nepřekvapilo – ani bouřky, ani neviditelná skaliska pod hladinou, ani vzpoura námořníků, kurděje, vyčerpání z přemíry veslování nebo malomyslnost, že tam pořád ještě nejste. Díky ní najdete třeba i lidi, kteří vás na vaší cestě rádi podpoří, naučíte se, jak se vyhnout tomu, aby vás vaše vášeň zahltila nebo přestala bavit – a začnete si svůj život naplno užívat!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit