O nás

Server Palmknihy vznikl na samém úsvitu elektronického věku, někdy kolem roku 1999. Tehdy jsme si mysleli, že se elektronické knihy rozšíří tak do dvou tří let. No, spletli jsme se jen o osm let :-)

Server zakládali Jirka Vlček a Martin Bodlák (v tomto pořadí). Prvních 7 let jsme rozdávali knihy zadarmo (tedy jen ty, které jsme zadarmo dostali), pak jsme je zkusili prodávat. Tehdy doba ještě nenazrála, takže jsme se pokorně vrátili k rozdávání.

Nicméně časy se mění, takže v roce 2010 se stala z nadšeneckého projektu společnost s ručením omezením, do party jsme přibrali Lucku Vávrovou a Viktora Seigeho (opět v tomto pořadí) a rozhodli jsme se znovu prodávat elektronické knihy. No a tak nás tu máte :-)

Tak a teď kdo co dělá, kdybyste něco potřebovali. (My víme, že potřebujete knihy, ale pro jistotu.) Pokud jste nakladatel, tak se obraťte na Lucku Vávrovou. Bude určitě ráda, když se s vámi bude moci domluvit na publikaci vašich elektronických knih. Kontakty jsou dole na stránce.

Pokud vám něco nefunguje, vhodná osoba bude Denisa Suchánková. Ta vám odpoví na vaše otázky nebo problémy. 

V případě, že budete mít pocit, že jsme porušili vaše autorská či jiná práva (a to bychom fakt neradi), tak to je vážné! V tom případě pište prosím na Lucku Vávrovou.

Tak a teď trochu nudná data – oficiální kontakty. Provozovatelem webu je společnost:

Palmknihy s.r.o.
IČO: 61324990
Sídlo: Na Pankráci 1618/30, Praha 4, 140 00
Spisová značka: C 169115 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Kontakty:

Podpora zákazníků: Denisa Suchánková, mail support (zavináč) palmknihy (tečka) cz, mobil 731 159 973
Kontakt pro nakladatele: Lucka Vávrová, mail lucie.vavrova (zavináč) palmknihy (tečka) cz, mobil 774 739 286