Palmknihy slaví 22 let!

Milé čtenářky, milí čtenáři, už jsme zase o rok starší! Palmknihy v těchto dnech oslavují 22. narozeniny. A pokud patříte k těm, kdo s námi už nějaké to výročí oslavili, jistě víte, že dárky dostanete vy. Máme pro vás soutěž o velkou spoustu knih, tisíce titulů v 50% slevě a také dopravu zdarma! Slavíme 12.-14. října.

Soutěž

Narozeniny slavíme na podzim, což se báječně hodí. Vychází totiž řada skvělých novinek – a vy si jich můžete pořídit celou spoustu, až vyhrajete jednu z odměn, která čeká na dvaadvacet z vás.

Jak se zapojit?

Je to jednoduché. Stačí 12. - 14. října nakoupit na Palmknihách alespoň za 500 Kč. Ať už nakoupíte knihy, e-knihy, audioknihy, kredity nebo dárkové poukazy, jakmile v těchto dnech utratíte alespoň 500 Kč, jste ve slosování.

O co hrajeme?

Každý ze tří narozeninových dní vylosujeme 7 šťastlivců, kteří získají kredit na nákup knih, e-knih či audioknih u nás na Palmknihách.

Půjde o následující výhry:

  • 1x 2000 Kč
  • 1x 1000 Kč
  • 5x 500 Kč

Následně ze všech, kdo nakoupili alespoň za 500 Kč ve dnech 12. - 14. října, vylosujeme výherce či výherkyni hlavní výhry – kreditů v hodnotě 5000 Kč na nákup knih, e-knih a audioknih. Detailní pravidla najdete níže.

Slevy – e-knihy za polovinu

Ve spolupráci se skvělými nakladatelstvími mnoha žánrů jsme pro vás připravili velkou slevovou akci. Více než 4000 e-knih pouze v těchto dnech pořídíte se slevou 50 %. Fantasy, sci-fi, romantika, krimi, young adult, jazyky i motivační literatura. Stačí si vybrat – ve čtečce, mobilu i tabletu jistě máte místo na pořádnou porci čtení.

Tipy na e-knihy s 50% slevou

Doprava zdarma

Doplňujete domácí knihovnu, hledáte knižní dárky nebo toužíte po nějaké té voňavé knižní novince? Pokud 12.-14. října nakoupíte tištěné knihy, kromě možnosti vyhrát až 5000 Kč na nové čtení získáte také dopravu zdarma. Tak ušetřete za poštovné a vyberte si nové knihy!

Tipy na tištěné novinky

Pravidla soutěže

  • Soutěž trvá od 12. do 14. října. Automaticky se do ní zapojí každý, kdo v tomto období nakoupí na Palmknihy.cz e-knihy, tištěné knihy, papírové knihy nebo kredit v hodnotě alespoň 500 Kč.
  • Výhrami v soutěži jsou kredity, za které je možné na Palmknihy.cz nakoupit e-knihy, tištěné knihy a audioknihy.
  • Losovat budeme ze všech objednávek nad 500 Kč, pokud tedy nakoupíte víckrát, budete zároveň víckrát ve slosování.
Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!