Audioknihy na iOS

Pokud chcete, aby MP3 hrály ve výchozím přehrávači iPhone či iPadu „Hudba", musíte si ve svém počítači nainstalovat program iTunes, lze i pro pc s Windows, zde je odkaz: http://www.apple.com/cz/itunes/download/. Na počítačích od Apple je iTunes v základní výbavě.

1.   Zatím budeme pracovat na počítači

 • Ve své knihovničce na Palmknihách si najděte zakoupenou audioknihu, klikněte na ikonku formátu "ZIP" a následně na "stáhnout audioknihu". Zazipovaný soubor se stáhne do počítače, najdete jej ve svém správci souborů – Průzkumník, Total Commander, Finder ve složce stažené soubory (dokumenty)... Rozzipujte jej.
 • Připojte iPhone (iPad) k počítači kabelem a v pc si pusťte iTunes (mohou se spustit samy při připojení zařízení).
 • V iTunes byste měli být v Knihovně – v levém horním rohu musíte mít nastavenou ikonku Hudba, ostatní nás nezajímá. V horním horizontálním menu klikněte na Seznam stop.
   


  
 

2.   Vlastní synchronizace s iPhonem či iPadem

 • V iTunes klikněte na políčko s iPhone/iPad – objeví se informace o Vašem připojeném zařízení.
    • V menu najděte položku Hudba, klikněte na ní a dostanete se do synchronizace hudby – nastavte si synchronizaci podle obrázku.
 • Zmáčkněte hotovo a je hotovo. Nejdřív tedy musí proběhnout celá synchronizace – to může nějakou chvilku trvat, záleží na velikosti souborů.
   

 

Přejeme hezký poslech
Vaše Palmknihy

 
Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!