Aplikace eReading pro čtečky Android

Obecný postup instalace aplikace eReading do eInk čtečky

 

Postup pro jednotlivá zařízení se může lišit. Vždy je ale třeba začít stažením instalačního souboru zde: instalační soubor

Následně si připojíte čtečku USB kabelem k počítači a stažený soubor do čtečky přesunete. Poté je dobré čtečku restarovat, aby se instalace dokončila. Po opětovném zapnutí čtečky je již možné aplikaci využívat, to znamená přihlásit se do online knihovny v rámci aplikace, kde bude vypůjčená ekniha připravena ke stažení.

Pokud se aplikace na čtečce nezobrazuje, je možné, že máte na čtečce zakázano instalovat cizí aplikace. V nastavení čtečky bude třeba povolit možnost instalace cizích aplikací.

Příklad instalace pro čtečku C-TECH Lexis

Připojte čtečku přes kabel k PC a přesuňte instalační soubor do jakékoliv složky (např. do složky Download)
Ve čtečce klikněte na tlačítko Úložiště a najděte instalační soubor (Např.: sdcard -> Download: app-eink-release.apk).
Spusťte soubor a zvolte Instalovat/Instalovat on SD card*
Nyní otevřete aplikaci a přihlaste se s údaji, které používáte k přihlašování na stránky www.palmknihy.cz. Při stahování eKnihy je potřeba být připojen přes wi-fi. Následně můžete číst offline.

*V případě, že by Vám zařízení nedovolilo nainstalovat neznámou aplikaci, povolte v nastavení Neznámé zdroje (Nastavení -> Rozšíření -> Nastavení aplikace)

Čtečky Onyx Boox a inkBook

Aplikaci eReading můžete také nainstalovat do čteček Onyx Boox (Poke, Nova, Note, Max) a inkBook (Classic, Prime, Lumos, Explore). Do těchto Android čteček aplikaci jednoduše stáhnete přímo z Obchodu Google Play.

Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!