199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Biografie, osobnosti
  Počet stran: 696
  Nakladatel: Práh
  Rok vydání: 2011
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Jediný oficiální a dlouho očekávaný životopis vizionáře a jedné z nejvýraznějších osobností moderní doby.

  Už v předobjednávkách byla kniha na Amazonu nejprodávanější knihou všech dob.

  Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů se Stevem Jobsem provedených v průběhu dvou let, a na základě více než sta rozhovorů se členy jeho rodiny, s přáteli, konkurenty, soupeři i kolegy - pojednává tato kniha o životě plném vrcholů i propastí a o pronikavě intenzivní osobnosti tvořivého podnikatele, jehož vášeň pro dokonalost a železné odhodlání zcela převrátily šest odvětví lidské činnosti: osobní počítače, kreslené filmy, hudbu, telefony, počítačové tablety a digitální tisk.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jiří Pagáč

07. 02. 2012

Dostal jsem ji v papíru jako vánoční dárek. Škoda, že jste ji nenabídli tehdy, protože bych ji mohl nechat doma v knihovně a nemusel se s ní tahat. Nicméně je to kniha dobře napsaná. Autor sice předkládá víceméně fakta, ale přesto je poněkud cítit, že také trochu podlehl kultu osobnosti a navzdory všem Jobsovým chybám, které jsou v knize zmíněny, k němu přesto vyjadřuje obdiv. Kniha také změnila můj pohled na Jobse - k horšímu - vzhledem k charakteru jeho osobnosti, které kniha odhaluje. Český překlad má chyby, ale spíše se nad nimi zasmějete, než že by nějak výrazně změniliy význam textu (i když např. silikon vs. křemík - ač je silikon jistá sloučenina křemíku, tak to není to samé).

Gabriela

12. 09. 2012

První skutečný životopis, který jsem kdy přečetla... Jeho zásluhou obdivuji Steva Jobse, nesnáším Steva Jobse a chci vlastnit všechny jeho produkty :-) Všem doporučuji!

Petra moravcova

26. 08. 2013

Úžasná jízda krajinou, nad kterou jsem jako laik ze světa netechnického lapala po dechu, civěla, usmívala se, divila, kroutila hlavou, četla a četla a četla… Silný příběh života nesnesitelného genia, co věřil své intuici a vizím, které si vytyčil a tvrdě za nimi šel. Bez servítek, bez ohledů na nejbližší okolí. Neskutečná hlava, člověk s citem pro design, milovník hudby a čerstvého ovoce, zenový buddhista.


Doporučujeme