Ať se rozhodneš jakkoli

Jakub Szamałek

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Krimi, detektivky
  Počet stran: 429
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Tohle není sci-fi. Tušíte, kdo ve skutečnosti ovládá váš život?

  Na jisté varšavské ulici dojde k dopravní nehodě, při níž zemře herec a moderátor oblíbeného pořadu pro děti Ryszard Buczek. Všechno ukazuje na to, že ztratil kontrolu nad vozidlem. Redaktorka bulvárního portálu Julita Wójcická je však přesvědčená, že Buczkovi někdo s odchodem z tohoto světa pomohl. Nezkušená novinářka začne pátrat na vlastní pěst a brzy si uvědomí, že pravda o smrti oblíbeného moderátora je mnohem děsivější, než by si kdo dokázal představit.

  Julita obdrží anonymní varování a s hrůzou zjišťuje, že ve světě řízeném moderními technologiemi nic není jako dřív. Zločinci používají nové, dosud neznámé metody, všechno je dovoleno a každý náš krok na síti lze zpětně vysledovat…

  ---------

  Nové technologie, darknet, malware, hackeři, spear phishing nebo systém Tor zajišťující anonymizaci uživatelů… Podrobný průzkum, který autor provedl, si zaslouží pochvalu. Čtenář poznává temnou stránku internetu, která je popsaná jasným a srozumitelným způsobem, a díky zvolenému literárnímu žánru je to navíc způsob velmi vzrušující.

  – Newsweek.pl

  Pokud je vaše heslo „1234“, přečtěte si Szamałekovu knihu a zjistěte, jaké to může mít následky.

  – Dobretytuly.com


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme