e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

  Formát titulu:
  Kategorie: Informatika, výpočetní technika
  Počet stran: 256
  Nakladatel: Computer Press
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  Staňte se guru tvorby reklamních textů!

  Zajímá vás marketing a reklama? Chcete se stát copywriterem, nebo už se v této oblasti realizujete? Naučte se psát texty, které prodávají! Příručka copywritingu je vhodná nejen pro začínající copywritery, i pokročilí tvůrci textů v ní najdou hodnotné informace, jak svou tvorbu ještě zlepšit.

  Pětice copywriterů a obsahových stratégů, která s texty pro nejrůznější účely pracuje denně, vás zasvětí do tvorby textů na míru. Ať už se jedná o PR články, webcopy, PPC inzeráty či slogany, texty na internetové obchody nebo komunikaci na sociálních sítích, naučíte se text správně strukturovat, orientovat na cílové publikum a předat požadovanou informaci. V knize najdete ke všem probíraným tématům spousty příkladů z praxe, na kterých výklad snadno pochopíte v širších souvislostech.

  Publikace vás mimo jiné naučí:
  - Orientovat se v základech marketingu a copywritingu
  - Vyhnout se chybám, které snižují kvalitu vašich textů
  - Přizpůsobit podobu copy cílovému nasazení
  - Optimalizovat webové texty pro cílové publikum i vyhledávače
  - Vytvářet copy přímo pro internetové obchody
  - Využít potenciál sociálních sítí
  - Tvořit publikační plán a obsahovou strategii
  - Měřit účinnost svých textů a vyhodnocovat jejich přínos


  Anna Sálová vystudovala politologii a žurnalistiku a psaním se začala živit v jednom již neexistujícím IT časopise. Od roku 2012 se věnovala copywritingu jako freelancer a současně spolupracovala s H1.cz, kde nyní působí jako obsahový stratég. O copywritingu píše na annacopy.cz.

  Zuzana Veselá napsala první placené články v 19 letech a poslední 2 roky se zaměřuje na webový copywriting. O copywritingu píše na vesela-copywriterka.cz.

  Jana Šupolíková vystudovala tradiční žurnalistiku, ale velmi brzy se začala zaměřovat především na texty v online prostředí. Ať už to byla publicistika, PR texty, blogování nebo webcopy. Online psaní se věnuje celkem 7 let.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme