Merde po evropsku

Stephen Clarke

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Anekdoty, satira
  Počet stran: 288
  Nakladatel: Plus
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. 
  Konečně jsme se dočkali dalšího proklatě zábavného pokračování v bestselerové řadě Merde. Tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu vpravdě ohromné zvíře – byrokratický aparát Evropské unie. 
  Vážně se ti cvoci z Bruselu chystají postavit mimo zákon bingo, dudy a do křupava propečené plátky slaniny?! A opravdu ti drzí eurokrati hodlají přejmenovat Lamanšský průliv? A inkoust na bankovkách eura vážně způsobuje u mužů impotenci?! Po pravdě, ne tak docela. Ale přiznejme si, že instituce Evropské unie má i hodně velké mouchy. A hrozí, že jich ještě přibude, protože se do Bruselu právě vydal také Angličan Paul West, aby byl k ruce francouzskému poslanci Evropského parlamentu. A z první ruky se přesvědčí, jaký je to neskutečný blázinec. 
  A jak se kvapem blíží referendum, v němž bude celá Británie hlasovat o setrvání v EU, Paul West má příležitost zasáhnout do jeho výsledků.
  Ale napřed se musí rozhodnout: Je lepší nepřítel, kterého už známe? Nebo riskovat Brexit? A jak dobře ví, jeho rozhodnutí by ho mohlo stát mnohem víc než jen příjemný europlat.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme