369 Kč

Žánr: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 984
Nakladatel: Triton
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Bůh Azaš byl poražen a elénská království se těší z míru a prosperity. Náhle však přichází znepokojivé zvěsti z dalekého Tamulského císařství. Sparhawk se starými přáteli musí opět obléct zbroj a vyrazit do boje s temnou magií...

Hrdinové slavné trilogie Elénium trochu zestárli, ale neztratili nic na své zábavnosti. Opět se můžeme těšit na jiskrné dialogy, bleskové souboje chladných mečů i žhavých kouzel, na odzbrojující šarm hrdinů i záludné intriky padouchů. David Eddings se vrátil ke svému nejslavnějšímu příběhu v oslňující formě a znovu dokázal, jak podmanivá může být fantasy v rukou mistra!

Souborné vydání románů Duhové paláce, Zářící a Skryté město.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jiří Novák

23. 07. 2019

Bohužel, tento překlad trilogie Tamuli je *****. Ono je to skoro pravidlem. Nejprve se vydá kniha v překladu možná nikoliv dokonalém avšaj´k zcela postačujícím ale pak daší překladatel s uměleckými ambicemi spáchá další překlad , který tomu původnímu nesahá nikam, zcela mění smysl díla a autor kromě umělecj´kých ambicí nemá ani cit pro děj, jazyk . Jediné co má je sebevědomí, toho má však hodně. No a podle toho to vypadá. Dnes již je to celkem jedno, protože se vždy dá poatřit původní překlad z roku 95. jen nechápu jak to může někdo nabízet za peníze. Ani zadarmo přátelé.


Doporučujeme