e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Občanská válka skončila. Mnozí se vracejí domů. Mezi nimi i Gabriel Leichenberg. Pytlák, pašerák a poslední, kdo přežil z nechvalně známé XIII. pěší – trestní jednotky nasazované do těch nejtěžších bojů a složené z toho nejhoršího, co bylo k máni – vrahů, sadistů, dezertérů, zlodějů a jiných kriminálních živlů . Má v plánu se pomstít za události, které proběhly za války v jeho rodném městě. Ovšem v cestě mu stojí nejen divoké ozbrojené bandy rabující pohraničí, jeho bývalí protivníci, kteří zatím získali moc, ale i vojensko-politická sekce (VPS), která s ním má vlastní úmysly.

Kategorie: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 336
Nakladatel: Epocha
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-755-7238-7
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

robert

13. 03. 2020

Cokoliv ,co svým stylem připomíná díla mého nejoblíbenějšího spisovatele J.K. hodnotím velice kladně :-)

ivo

28. 03. 2020

Zajímavá kniha, čtivá, akční, doporučuji. Svět co má potenciál k rozvoji na spousty dalších knih

kateřina miklíková

19. 04. 2020

Za mě je to tentokrát tak napůl. Leichenberg byl skvělý, fakt se mi líbil jeho způsob humoru. Kniha byla čtivá a akční - to každopádně. Jen ty ženské postavy mi strašně nesedly, nebýt jich a potřeby přečíst si trochu rozvinutější příběh, bych knihu hodnotila výrazně lépe. Nápady autora jsou dobré a nejspíš si další knihy přečtu taky.

Jiri

03. 09. 2020

Jsou knihy ke,kterým se po čase rád vracím,ale tato k nim nepatří.Na Kulhánka a Žambocha to nemá ani přibližně.Původně jsem chtěl koupit i zbývající dvě,ale po přečtení této jsem od toho upustil.


Doporučujeme