Následuj svůj vnitřní kompas

Barbara Berger

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Astrologie, esoterika, záhady
  Počet stran: 120
  Nakladatel: Metafora
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  OD AUTORKY BESTSELLERU CESTA K VNITŘNÍ SÍLE
  Jak s lehkostí proplout životem v době přehlcené informacemi...

  Existuje spolehlivý způsob, jak v životě činit moudrá rozhodnutí? Jak se snadno orientovat v záplavě informací, které nás bombardují od rána do večera zaručenými radami, co bychom měli a neměli, abychom byli šťastní? A jak rozpoznat, co je pro nás v dané situaci nejlepší? Existuje cesta, která bere v úvahu odlišné potřeby a přání každého jednotlivce? Odpověď na tyto otázky zní: ano, existuje!

  Každý disponuje jedinečným osobním vnitřním navigačním systémem, fungujícím za všech okolností a propojujícím každého z nás s nejvyšší vesmírnou inteligencí, jež stvořila každého z nás a veškerý život. Každý z nás v sobě má tzv. vnitřní kompas!
   
  Pokud se naučíme naslouchat svému vnitřnímu kompasu a řídit se jím, budeme žít v souladu se svou pravou, jedinečnou podstatou a zažívat více lásky, radosti, vášně i nadšení. Budeme žít s větší lehkostí a bez zádrhelů. A díky tomu pak budeme své rodině, přátelům, kolegům i celému světu k mnohem většímu užitku. Co je vnitřní kompas a jak funguje, jak číst signály, které vysílá, co je pravým významem emocí, proč sami sabotujeme schopnost naslouchat svému vnitřnímu kompasu... tyto a další otázky zodpoví Barbara Bergerová, autorka bestselleru Cesta k vnitřní síle.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme