Hot Boys

M.T. Majar

129 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Erotika
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Boys
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Striptéři nikdy nebyli víc k sežrání. Přísahám.

  Chrise a jeho žhavé kolegy si zamilujete a na konci se s nimi nebudete chtít rozloučit. Jsou sexy, jsou zábavní. K tomu připočtěte pořádnou dávku smyslné erotiky, trochu napětí a nějaké to tajemství z minulosti - a nejlepší knížka léta je na světě.

  M. T. Majar dala romanci nový rozměr.

   

  Kateřina Petrusová, autorka Nebezpečné lásky

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Lucie

12. 07. 2012

Zábavné, vtipné čtení. To hlavně. Spousta hlášek, člověk až učůrává smíchy. Ta ukázka není vybrána trefně, je z nejnudnější pasáže knihy, jakou je návštěva u rodičů, což jistě chápete. Prostě sonda mezi striptéry, kteří nejsou odpudiví jako ti reální. Fikce je zkrátka fikce. Hluboká úklona autorce za vyprávění z pohledu muže. Neuvěřitelně reálné. Kdo přečte, MUSÍ mi dát za pravdu i kdyby nechtěl :-)

Jindřiška

12. 07. 2012

Nemám slov. Pořád se ještě směju. Nejen vtipné čtení, plné erotiky, ale i trocha toho napětí tam je. Opravdu super a myslím, že až budu potřebovat vykouzlit na rtech hodně velký úsměv, začnu znovu číst. Myslím, že Chris mě jen tak neomrzí. A připojuji se k Lucii - ukázku bych vybrala určitě jinak ;-)

Jitka

15. 07. 2012

Je to lehké, vkusné, oproti tomu nabité energií a erotikou. Má to uvěřitelný lidský rozměr. Nevím, jak vy, ostatní, ale já od knihy čekám především zábavu a tahle kniha mi to minimálně na 110% splnila.

Martina Vrbská

16. 07. 2012

Občas dost drsné pro ženskou dušičku, leč kniha je psána z pohledu muže a ti na vše pohlížejí jinak než ženy. Na nudu při čtení nedošlo, takže hodnotím toto dílko jako velmi povedené.

Veronika

17. 07. 2012

Na lásku až za hrob mi stačili prvé dve vety. Buďto to v autorke je, alebo nie a M.T.Majar ma zasiahla priamo medzi oči, do zubov aj na solár. A to nehovorím o nádherných postavách v tejto knihe. Nechýba humor, pútavý štýl, sexi chlapi a v konečnom dôsledku ani dobrá zápletka. Je mi jasné, že keď som prečítala Hot Boys na jeden dych, všetko ostatné od tejto autorky doslova vdýchnem. Ešte raz, DOPORUČUJEM!!!

Tomáš

18. 07. 2012

Koupila si je přítelkyně a donutila mě je taky přečíst "za studijním účelem". Chtěla vědět, jestli jsou ty scény, které napsala ženská, spisovatelka, z pohledu chlapa (myslela hlavně sex), tak jestli jsou uvěřitelný. Jo, jsou... To mě hodně překvapilo. Romanťárny sice nejsou a nebudou nic pro mě, ale tohle bylo dobrý, čitelný a ženský mě teď tady za tohle hodnocení asi sežerou... :)

Adéla

18. 07. 2012

Naprosto úžasná knížka, ve které nechybí vůbec nic. Je tam humor, erotika, romantika, drama a spoustu dalšího. Při čtení jsem se neskutečně bavila a přečetla jsem to za dva dny. Chris a jeho kolegové vás budou nutit se pořád smát a já skládám autorce velikou poklonu, protože psát z pohledu chlapa bych nikdy nedokázala a tohle znělo tak moc uvěřitelně, že jsem přemýšlela, jestli je autorka z naší planety ;)) Vážně doporučuju!

Alena

09. 08. 2012

Co dodat - všechno už bylo "kolegy" čtenáři řečeno. Vůbec se nedivím, že kniha takhle boduje v žebříčku prodejnosti. Fakt parádní!

Renáta

10. 08. 2012

Nedoporučuju číst v těchhle vedrech, protože se budete potit dvakrát tolik. M. T. Majar dala románům pro ženy nový rozměr. Nebojí se ničeho. Mužský pohled na striptýz, mužský pohled na ženské, mužský pohled na sex... Tohle všechno M. T. Majar dokázala popsat na jedničku, alespoň z pohledu ženy. Ruku na srdce, která ze čtenářek se neviděla na místě Tary? Kdybych mohla dát šest hvězdiček, dám je.

Pavel Poštulka

07. 09. 2012

A nemohu bohužel souhlasit s nadšenými komentáři. Ženský popis mužského vidění vztahů, sexu atd je až moc chlapácký a občas se "ženská ruka autorky" v ich formě Chrise prozrazuje v detailech oblečení a chování přítomných žen, které by žádný muž, nikdy neviděl. Pokud by ovšem nebyl 4% :). Jednu nesporně úžasnou pasáž však kniha má. Popis agresivního sadistického hlavního záporáka. Tato část knihy prostě nemá chybu. Detailní psychol. popis až nevěřím, že to autorka nějak nestudovala, nebo nezažila. Navíc, pokud má kniha opravdu pasáž na zhltnutí jedním dechem, tak je to zápletka kde tento agresor vystupuje. Trochu se mu podobá "chlípný doktor Barták", momentálně před soudem pro napadání žen...Škoda že to tak rychle a takovým způsobem (literární oslí můstek??)skončilo. Napětí a tajemství mohlo v knize pokračovat...No a ty "sexy" scény, docela to ušlo...Celkem tedy fajn čtivo na léto...

Luboš

09. 11. 2012

Velmi dobrá kniha, za tu cenu must have!

Zuzana Kurková

30. 08. 2013

fajn se čte

-

29. 11. 2013

To nebylo tak blbý! Spíš, než červená knihovna, to byl běžný oddechový společenský román o vztahu Ona&On. Nebylo to přehnaně patetické (i když ten konec mi přišel až moc limonádičkovej, samé zásnuby, muž v prvním vážném vztahu, kdy po pár měsících chození, je jeho kopretina naprcaná a fakt neuteče?:-) ), ta detektivka nepůsobila jako pěst na oko a vykonstruovaná nesmyslná křeč, jazyk v pohodě a i občas vtipné. Naštěstí, jak se občas ženám píšícím v mužské ich formě stává, to ani nebylo přehnaně namachrované (a těch ženských vlivů, jako třeba popisy oblečení, což by chlap nikdy nepopisoval, tolik nepronikly). Dobrá oddechovka


Doporučujeme