e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Ztracen v čase: Římska hrozba/ Vzkříšení Třetí říše

Anton Schulz

135 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 281
  Nakladatel: Anton Šustek
  Série: Ztracen v čase
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Hluboko v minulosti je Peter- člověk z 20teho století, který překonal cestu časem - spolu s jeho přáteli postaven do střetu s rozpínavostí Římské Říše. Ve spolupráci s řeckým kupcem Orne a germámskými spolubojovníky z kmene Kvádů se postaví Římanům v intrikách vedoucích k vnitřnímu rozkladu římských vojsk jakož i k otevřenému střetu s římskými legiemi v boji.

   V druhé dějové linii se fanatický nacista E. Beck dostane z vězení po zakoupeném procesu. Nejdříve se vyrovná se všemi, co se mu předtím postavili do cesty. Současně s tím začne opět hledat Bránu času. Jeho cílem je přidat se k Hitlerovi a nastolit tentokrát už opravdu věčnou Třetí Říši.

  Obě dějové linie se spojují do jedné, když je Peter poslán do budoucnosti, aby zastavil E. Becka. Tomu se podařilo najít Bránu času a vytvořil alternativní svět, kde Německo válku vyhrálo a Třetí Říše ovládá velkou část světa.

  Petrov příchod spustí události, které vyvrcholí v koordinovaném povstání proti Třetí Říši.

                                                                                                        

  Román je volným pokračováním předchozí autorově knihy, ale současně je to zcela samostatný příběh. Všechny potřebné souvislosti jsou zobrazeny v rámci vzpomínek hlavních hrdinů.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme