e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Trefa do černého

Brian Tracy

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl
  Počet stran: 112
  Nakladatel: BizBooks
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Dosáhněte v několika měsících toho, co se mnohým nepovede za celý život

  Každý z nás má takový potenciál, že by jej nestihl využít ani za stovky let. A máte ho tím víc, čím víc ho využíváte. Čím víc se naučíte, tím víe se ještě naučit můžete.

  Pokud se vám podaří zapojit do života tři důležité mentální schopnosti – jasné myšlení, pozornost a soustředění – budete moci dosáhnout víc než kdy předtím.

  Musíte mít absolutně jasno v tom, kým jste a co chcete. Musíte zacílit svou pozornost na ty nejdůležitější cíle a aktivity. A musíte se také plně soustředit tak dlouho, dokud nesplníte všechny úkoly a nedosáhnete svých cílů.

  Tyto schopnosti se naštěstí dají natrénovat. Podobně, jako se dá tvrdou prací a soustředěním vypracovat svalnatá postava, můžete pravidelným cvičením posílit i své mentální schopnosti.

  Vaším cílem by mělo být dosáhnout v životě všeho, čeho jste schopni. Jde o to zasáhnout váš cíl – trefit se do černého – ve všem, co děláte.

  V knize se dozvíte, jak probudit své schopnosti a dosáhnout v několika měsících toho, co se mnoha lidem nepovede za celý život.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme