e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Střepy z Apokalypsy

Vladimír Šlechta

124 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 302
  Nakladatel: Brokilon
  Série: Oggerdovský cyklus
  Rok vydání: 2010
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Druhá polovina 23. století, dvě stě let po Apokalypse. Evropa je stále ještě zničená totální válkou, z větší části vylidněná. Věda se stala magií, určenou zasvěceným. Po dlouhém období chaosu, kanibalismu a lokálních válek se zde stabilizovala civilizace, hodná toho jména. V pustinách, ale i na stránkách zakázaných knih, přetrvávají technologické anomálie, pozůstatky zaniklé civilizace 21. století.


  Tyto anomálie, zvané také „střepy z Apokalypsy“ někdy skrývají úžasné bohatství v podobě technologických návodů, jindy zase smrtelnou hrozbu pro budoucí osadníky.

  Zkoumáním anomálií se zabývá trojice hrdinů: kyborgizovaný válečník Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery. Ani jeden nemá samostatně šanci na úspěch, společně však tvoří silný tým.

  Někdy to mají lehké, prostě jdou a bojují. Obvykle však musí nejprve rozplést předivo mýtů, aby zjistili, proti čemu a proti komu vlastně stojí.  Seznam povídek:

  - Prolog: Muž od řeky Laramise

  - Dóm

  - Mezihra: Legendární zbraň

  - Chlapci od Běžícího ohně

  - Faerie

  - Saliny


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

13. 02. 2012

..nenarocne, oddychove cteni se spoustou akce a bez hlavolamu, ktere je tak akorat prihodne po narocnem dni v praci. Nebudete po docteni sahodlouze premyslet co tim autor myslel, proste to zhltnete a s cistou hlavou pujdete spat.

František

29. 02. 2012

Mám tištěnou knihu, koupil jsem i v elektronické podobě.

Antonin

12. 03. 2013

Jsem trochu rozpolceny kniha jako celek se mi libi skvele podane napady a zuzitkovani i pohadkovych nametu....jen jsem mel obcas problemy se spisovatelovym vypravenim...napriklad kdyz spolu vleceme bojovy vuz tak ho opravdu vleceme nekolik stranek a vidime i nejmensi sroubek zato kdyz tu mame boj ktery se da vyhrat jen rychosti tak to mame za sebou ani v pulce kratke kapitoly...ale kdyz jsem si na to zvykl tak hodne dobre.


Doporučujeme