e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Co po ní zbylo

Eric Rickstad

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 415
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Neřeknu ani slovo. Na mou duši…

  Profesoru poezie na odlehlé Vermontské univerzitě Jonahu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic neukazuje na únos — žádné stopy vraždy, žádný důkaz, že Rebecca Jonaha opustila. Jen Sallyiny mrazivé kresby, Jonahovy malé lži a šerifovy obavy, že nic není takové, jak to vypadá.

  I Sallyina nejlepší kamarádka Lucinda ví, že Sally by jen tak nezmizela, když spolu sdílejí tolik tajemství — zvlášť to, co viděly v lese. A Lucinda přísahala, že tohle tajemství si nechá pro sebe.

  V den pětadvacátého výročí zmizení své ženy a dcery najde Jonah v lese malou dívenku. Nemohla by to být Sally? Je holčička vůbec skutečná, nebo je jen výplodem Jonahova zoufalství a smutku? Anebo se v temných lesích odehrává něco zlověstnějšího?

   -----

  Autor se noří do zkoumání posvátného, křehkého vztahu mezi otcem a dcerou. Dívčino zmizení vyústí pro jejího zdrceného otce i kamarádku z dětství v trýznivou cestu viny, pokání a odhalení pravdy.

  – Lisa Alberová, spisovatelka

  Temný, zneklidňující a strhující thriller odehrávající se na vermontském venkově, který — a to mi věřte — ovládne váš život. Hrozivé a fantastické.

  – Catherine Ryan Howardová, spisovatelka


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme