e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Osvobozená

Sylvia Day

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 343
  Nakladatel: Fortuna Libri
  Série: Crossfire
  Díl: 5.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Dvě zraněné duše se spojily do jedné

  ZÁVĚREČNÝ DÍL CELOSVĚTOVĚ PROSLAVENÉ ROMANTICKÉ SÁGY CROSSFIRE

  Gideon Cross. Zamilovat se do něj byla ta nejjednodušší věc na světě. Stalo se to okamžitě. Úplně. A nezvratně.

  Vdát se za něj bylo jako uskutečnit si nejsmělejší sen. Ale zůstat v manželství s ním, to je boj. Láska se mění. Ta naše se stala přístavem, kde se ukrýváme před nečasem, a sama je zároveň děsivou bouří. Dvě zraněné duše se spojily do jedné.

  Prozradili jsme jeden druhému svá nejhlubší a nejhorší tajemství. Gideon je zrcadlo, v němž se odráží moje nedostatky… a taky krása, kterou jsem sama v sobě neviděla. Dal mi všechno. Teď musím dokázat, že dovedu být jeho skálou a útočištěm, tím, čím je on pro mě. Společně jsme schopni čelit lidem, kteří se nás zlomyslně pokoušejí rozdělit.

  Nejtěžší je však pro nás zápas o přísahu, kterou jsme se jeden druhému zavázali. Slib věčné lásky, to byl pouhý začátek. O lásku se musí bojovat, a to nás buď osvobodí, nebo… navěky rozdělí.

   

   

   

   

  SYLVIA DAY

  Autorka mezinárodních bestsellerů č. 1 podle New York Times

  Napsala již více než dvacet mezinárodních bestsellerů, které jsou ověnčeny literárními cenami, umisťují se na první příčce žebříčku deníkuThe New York Times a prodávají se ve více než čtyřiceti zemích. V osmadvaceti zemích je nejprodávanější autorkou. Na trhu jsou desítky milionů výtisků jejích knih.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme