e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Nevermore Baltimore

Petr Heteša

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 575
  Nakladatel: Brokilon
  Rok vydání: 2010
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela. Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místních nevěstinců zdědil také vstupenku do pekla. To v tomto případě představuje podivná hra v totálně zdevastované čtvrti, kde kromě ztracených lidských existencí přežívá ještě něco, čemu místní říkají vyvřeliny a co je stejně nepochopitelné, jako vlastní příčina omezené destrukce této části města. Jerry se neuváženě rozhodne dohrát tu šílenou hru rozehranou jeho sestrou a brzy mu dojde, že kromě jejího mobilu, jehož prostřednictvím jsou mu postupně sdělovány propozice, potřebuje ještě pistoli – nejlépe co největší ráže. Opatří si ji hned po druhém kole. Po tom třetím pak pochopí, že zde někdo šeredně podvádí. A to ještě netuší, jakým způsobem jsou do celé věci zapojeny záhadné postavy vyvřelin, o nichž oficiální místa zarytě mlčí – zato má o ně velký zájem místní novinářka. Jak tohle asi může dopadnout? Prostě jízda ve stylu americké drsné školy, jak už je u Petra Heteši obvyklé. Samostatný román.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jindřich

05. 05. 2012

Moje druhá kniha od Heteši. Velmi kvalitní čtení, dobrodružný příběh. Bavilo mě to o stupínek míň, než Ruská ruleta, ale i přesto jsem chodil denně spát až ve 2 ráno. Mírné zeštíhlení by prospělo, protože některé pasáže jsou příliš rozvleklé a to právě způsobilo chvilkové pocity nudy. Celkově ale rozhodně doporučuji.

Tomáš

18. 04. 2014

Toto je klasicky Petr Hetesa. Pribeh vyrozpraval velmi akcne. Miestami mozno zbytocne pasaze ale aspon to nebolo citanie na jeden den.

Martin

29. 04. 2014

Uff, úchvatná detektivka, která byla možná (a možná taky ne :) ) inspirována stejně dobrým filmem "The Game" (1997). http://neviditelnypes.lidovky.cz/recenze-petr-hetesa-nevermore-baltimore-fdv-/p_scifi.aspx?c=A101024_173242_p_scifi_pag


Doporučujeme