e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Není cesty zpět

Tim Weaver

229 Kč

  Kategorie: Thrillery
  Světové krimi
  Počet stran: 400
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: David Raker
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  TAJEMSTVÍ POHŘBENÁ CELÁ DESETILETÍ ZNOVU OŽÍVAJÍ…

   

  Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč.

   

  Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a tak Emily nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo.

   

  Pavučina klamu a zlověstných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten záhy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

08. 04. 2018

Na začátku roku 2007 odjíždí David Raker na návštěvu Las Vegas a v hotelovém baru potkává dávného známého Lee, jen chvilka a Lee opět zmizí z Davidova života. Příběh pokračuje o pět let později - v životě Davida se toho mnoho změnilo - zemřela milovaná Derryn, David se odstěhoval z Londýny na chalupu po rodičích a David se stále zabývá hledáním ztracených lidí... Pátrání nás zavede za oceán, ale i na opuštěná místa v Británii a pozorný čtenář už začíná tušit, kde jsou souvislosti s fotografií a s lidmi na ní i s lidmi, kteří tu fotografii viděli. Proč jsou lidé na fotografii tak nebezpeční, že musí zemřít i každý, kdo onu fotografii viděl. A tak David hledá, aniž by tušil, co za překvapení jej čeká na konci příběhu.


Doporučujeme