e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Mrtví & neklidní

Martin Friedrich

69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 248
  Nakladatel: Epocha
  Rok vydání: 2011
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Děsivá monstra a jiné světy, které od toho našeho dělí jen tenká stěna, podivuhodné schopnosti zdánlivě běžných lidí, temné konspirace deformující běh (alternativních) dějin, hrůzné pouto mezi krajinou a jejími obyvateli – to všechno najdete v příbězích nejrealističtějšího z českých autorů fantastiky. Jeho horory se mísí s detektivním pátráním, humorem i erotikou. Friedrichovi hrdinové málokdy končí šťastně a často nenalézají klid ani po smrti…

   

  Martin Friedrich (1970), absolvent oboru historie a česká literatura na FF UK, se v současné době živí jako pedagog na téže fakultě. Publikuje populárně-vědecké články a studie, jako redaktor a překladatel z angličtiny spolupracoval s některými pražskými nakladatelstvími. Jeho povídky vyšly v Pevnosti, Ikarii a Fantázii, některé také zazněly v Českém rozhlase. Společně s Petrou Andělovou je pod pseudonymem Albert Kudělka autorem sbírky okultních detektivek Smrt & potěšení (2008; Edice Pevnost, sv. 41).

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr

12. 09. 2013

Pěkné prolnutí fantasy, duchařiny a běžného světa :-) Některé se povedly lépe některé hůř, takové Akta X v knižní podobě. Sem tam bohužel překlep, špatně rozdělené slovo... Ale ve čtení mě to moc nerušilo a knihu klidně doporučím.


Doporučujeme