e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Lovci monster: Alfa

Larry Correia

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 320
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Lovci monster
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Earl Harbinger, výkonný ředitel Lovců monster s.r.o., má tajemství – tajemství, se kterým se musí o každém úplňku zamykat do cely, jinak by sežralo každého na potkání.
  Ale zatímco ostatní vlkodlaci jsou lovnou zvěří, Earlovi vláda udělila výjimku, a protože to byla federální vláda, nebylo to zadarmo. Ve druhé světové válce, Vietnamu i na místech, o kterých spořádaní američtí občané nikdy neslyšeli, pak musel on a jemu podobní dokazovat, že si důvěru strýčka Sama opravdu zaslouží.
  Práce pro vládu, armádu nebo CIA Earl vždy považoval za nutné zlo, ale když se mu ozve bývalý řídící důstojník s tím, že do Ameriky přicestoval jeho starý nepřítel, vlkodlak z KGB proslulý svou brutalitou, neváhá ani na okamžik.
  V odlehlých lesích Michiganu se toho však děje mnohem víc, než se na první pohled zdá. Se soumrakem začíná poslední lov a v cestě mu stojí jen hrstka místních, spousta zbraní a Earl Harbinger, který tvrdohlavě odmítá převalit se na záda a hrát mrtvého. Alfa vlkodlak může být jeden.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ladislava

29. 01. 2014

Povedený nápad přenést děj z firmy na den dovolené jejího šéfa. Opět akční, čtivý a dokonale VTIPNÝ. A když vzpomenu na sněžnou frézu, chce se mi knížku popsat jako něžnou romanci.. :)


Doporučujeme