e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

JFK 032 Zlaté město

Petr Totek

122 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: JFK
  Díl: 32.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Paralelní světy se navzájem podobají. Někdy jako vejce vejci, jindy jako améba velrybě.
  V realitě, do níž se JFK a jeho přátelé dostali, není Francisco Pizarro tím, koho známe z naší historie. Ale i tady jeho srdce postihla nemoc, kterou vyléčí jen zlato. Aby naplnil svou touhu po bohatství, vydává se do centra tajemné říše Inků, do bájného Zlatého města. I John F. Kovář a jeho přátelé se potřebují dostat do Zlatého města, i když z naprosto odlišného důvodu: chtějí se prostě vrátit domů.
  S profesorem von Wonderem, který toho vzhledem ke svému zranění už moc nenachodí, s Pizzarovými hrdlořezy v zádech a indiány pohrdlivě shlížejícími na snažení hrstky bílých dobrodruhů se to zdá být téměř nemožné. Jisté je jen jedno — někteří v horách zahynou.

  Svůj svět si musíme zasloužit!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr

03. 01. 2014

Za mě to jsou nevyužité reálie tohoto světa. Přijde mi to škoda. Ale ten konec stál za to. Pěkně slibné do budoucna

Martin

24. 02. 2014

Ale jóó za tohle se učitě nemusí stydět ani Petr, ani duchovní otci téhle série. Je na tom sice znát, že to je "prvotina" a kapitoly na mne byly přeci jen až příliš krátké takže tam kde se děj slibně rovíjel byl najednou konec kapitoly a start jiné linie, ale suma sumárum to byl příjemný příběh. .. bohužel i tady jsem se ale cítil ošizen díky špatnému formátování (chybějící oddělovače děje, nadpisy a začátky kapitol uprostřed stránky atp.). Pokud se tohle nemůže stát u tištěné verze proč je to v digitální podobě běžné ?


Doporučujeme