e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

JFK 010 Svůj svět si musíme zasloužit

kolektiv autorů

69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 275
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: JFK
  Díl: 10.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Světů je mnoho a jen jeden je náš. Zkáza jednoho může znamenat spuštění dominového efektu, který vymaže miliardy nevinných. Proto vznikla Agentura Kovářů rovnováhy, která bdí nad dodržováním pravidel ochraňujících životy lidí, kteří netuší, že neexistuje jen jeden vesmír. Agenti však nebojují za fráze a hesla, bojují sami za sebe.

  Obsahuje povíky těchto autorů:
  Jiří W. Procházka - Příliš mnoho lilií
  Jan Hlávka - Žiješ jenom jednou; Kočičárna
  Vlado Ríša - Taková malá mise
  Karolina Francová - Navěky
  Tomáš Bartoš - Komando
  Františka Vrbenská - Tichá noc, svatá noc
  Miroslav Žamboch - Ustoupit není kam, za námi je Moskva


  O sérii:
  První, nejlepší a jediná česká science fiction fantasy série. Neexistuje jen jeden svět, ale jsou jich myriády a rovnováhu mezi nimi hlídá tajná superorganizace překlenující tisícovky světů a celá staletí. John F. Kovář, po otci Angličan, po matce Čech, je jen obyčejným agentem v obrovském soukolí. Nebojuje za vznešené ideály, ale za sebe, své přátelé a za to, co považuje za správné. Ví, že: Svůj svět si musíme zasloužit!

  Navštivte s nejlepšími českými spisovateli (Miroslav Žamboch, Jiří W. Procházka, Ondřej Neff, a spoustou dalších) světy, kde češi bojovali s Hitlerem, kde Rudolf II. čelil invazi terakotové armády čínských císařů a Ameriku osídlili Vikingové ...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

29. 05. 2013

Podle informace z Palmknih bylo nemožné vydat skutečný díl 10 (Jeruzalémský masakr, O.Neff) který je mimochodem vynikající, takže tohle je spíš taková vycpávka, která mne nicméně velmi překvapila. Kočičárna, Komando, Ustoupit není kam.. to jsou opravdu perly ke kterým se určitě za čas rádi vrátíte. Chybně zobrazované "Ř" a "Č" v .mobi jsou už tak nějak standartem v těchto reedicích.


Doporučujeme