Hladový národ

Vendula Brunhoferová

158 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 241
  Nakladatel: Brokilon
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Evropa, rok 1943. Celý kontinent ovládá Říše Thule plná nelidských okupantů. Klaus Klinsmann je vzorný říšský důstojník s jistotou solidního kariérního postupu. To se však mění po setkání s polskou dívenkou, která se transformuje v bytost, s níž se nikdo dosud nesetkal.
  Francií mezitím putuje vojenský výsadek, který je možná poslední nadějí lidstva na ukončení teroru, postaveného na kruté a krvavé magii. Nastává čas překvapivých spojenectví, hrdinských činů a soubojů se smrtí, která číhá všude kolem.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladimír Dejmek

26. 12. 2019

Určitě stojí za přečtení.

Petr Kalíš

28. 12. 2019

Chtělo by to trochu víc prokreslit motivaci jednotlivých osob a trochu si vyhrát se závěrem (malinko předvídatelný a mohl být trochu delší). Stane se, že například sledujeme osud některého charakteru delší dobu a pak je jeho smrt "odbyta" jednou řádkou. Ale, kniha, jako taková, je velice čtivě napsaná a celkově zdařilá. Původně jsem ji koupil, víceméně, náhodou, protože jsem autorku neznal, nicméně, po přečtení této knížky zkusím i její další. Doporučuji k přečtení.

Stanislav

30. 04. 2020

Příjemné překvapení poslední doby,určitě jedna z nejlepších knih na tohle téma co jsem četl.Za pokračování bych se vůbec nezlobil.


Doporučujeme