e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí…

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit. 

Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu…

Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije?

Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?
Kategorie: Světové krimi
Počet stran: 416
Nakladatel: Cosmopolis
Série: Inspektorka Erika Fosterová
Díl: 4.
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-271-0521-2
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

24. 03. 2018

Erika tráví volné chvilky s Petersonem a tak je při tom, když její přítel dostane zprávu o nálezu mrtvoly. Erika se toho snaží využít a jede s ním na místo činu.. Tak to je začátek pokračování nového příběhu z pera Roberta Bryndzy o Erice Fosterové. Erika, která byla na konci minulého případu přeřazena do Bromley, nyní nedělá na "vraždách" a strašně se jí po této práci stýská - je ochotná udělat všechno proto, aby se tam mohla vrátit, dokonce se i ponížit před superintendantem Sparksem a omluvit se. Asi v polovině příběhu nás autor seznámí i s vrahem a tak můžeme sledovat vyšetřování i myšlenkové pochody vraha a jen si přát, aby mu další surová vražda nepovedla. Článkem, který spojuje obět i vraha je Facebook - internet, moderní technologie, které vryhovi umožňují anonymní kontakt s obětí,

Eva Kráčmarová

11. 07. 2020

Opět brilantní. Autor dokáže takovým zvláštním čtivým způsobem čtenáře vtáhnout do děje a nutit ho číst dál a dál. Neočekávané zvraty a barvitý styl vyprávění, to jsou hlavní přednosti autora Roberta Bryndzy.


Doporučujeme