e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Co jsi to za matku?

Paula Daly

169 Kč

    Kategorie: Thrillery
    Počet stran: 271
    Nakladatel: BB Art
    Rok vydání: 2017
    Jazyk: Český
    Dostupný formát: epub, pdf, mobi

    Měla jsi dohlédnout na mou dceru. A teď je pryč!

    Žádná rodina není dokonalá. Manžel, tři děti a práce na plný úvazek dají člověku zabrat. Není divu, že občas na něco zapomenete – třeba že jste měla na starosti dceru své přítelkyně. Jenže tu od včerejška nikdo neviděl. A není to první dívenka, která se ve vašem městečku pohřešuje. Kdo tady něco tají?

    Přesně tohle řeší Lisa Kallistová jednoho mrazivého prosincového dne v anglické Jezerní oblasti. Celý svět se jí změní v noční můru. Nejenže se totiž třináctiletá Lucinda pohřešuje jen a jen Lisinou vinou, ale navíc jde už o druhou dívku, která zmizela během pouhých čtrnácti dní. A tu první našli donaha svlečenou, poté co si prošla strašlivým utrpením.

    Lisa je zničená pocitem viny, a když ji Lucindina rodina veřejně obviní, rozhodne se svou chybu napravit. Začne postupně odkrývat okolnosti Lucindina zmizení a přitom zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdálo.

    Co jsi to za matku? je úspěšná prvotina britské autorky mladší generace.

    Britská spisovatelka Paula Daly se narodila v Lancashiru. Než začala psát svou románovou prvotinu Co jsi to za matku?, byla fyzioterapeutkou na volné noze. Krátkou dobu žila ve Francii, ale vrátila se do Anglie, protože se jí stýskalo po tamním ruchu a shonu. Po své prvotině napsala romány Keep Your Friends Close a The Mistake I Made a vydala rovněž sbírku povídek No Remorse.

    Žije v Jezerní oblasti v hrabství Cumbria s manželem, třemi dětmi a vipetem Skippym.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme